Лінекс при вагітності

«Лінекс» при вагітності є досить популярним препаратом, який призначається вагітним.

Не дивлячись на це, великий відсоток майбутніх мам в першу чергу хотів би пересвідчитись в повній безпеці обраного лікування, а вже після цього приймати препарат.

Це правильний алгоритм дій.

Під час вагітності відбувається сильна зміна гормонального складу в організмі, і у багатьох жінок розвивається дисбактеріоз, який може проявити себе в різних формах розладів статевої сфери – так кольпіт, або молочниця при вагітності стає вірною супутницею більшості жінок.

Окрім цього і кишечник не повністю застрахований від дії дисбактеріозу: поява рідкого стільця при вагітності, або навпаки запорів, вагоме тому підтвердження.

Препарат «Лінекс» відноситься до препаратів, що містять ліофілізовані бактерії, що допомагає відновити баланс кишкової мікрофлори.

Основні показання для прийому препарату «Лінекс»:

  • лікування порушень рівноваги мікрофлори кишечника, яке проявляється у вигляді метеоризму, діареї, рідкого стільця.
  • підтримуюча терапія при лікуванні антибіотиками, для того щоб захистити кишечник від вимивання корисних бактерій.
  • гостре отруєння, і як наслідок дисбактеріоз.

Щодо застосування «Лінекс» при вагітності різні виробники вказують різні дані: одні пишуть про те, що дані про застосування препарат в період вагітності не надані.

А ось інші фірми-виробники говорять про те, що в ході дослідження не було отримано даних про тератогенну дію ліофілізованих бактерій, які містяться в препараті. Побічних дій в результаті застосування препарату «Лінекс» в період вагітності не зафіксовано.

У будь-якому випадку спершу отримайте консультацію в лікаря. Жодні ліки в період вагітності не варто приймати за самостійним призначенням.